Nederland in Beeld

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland

Foto's Leeuwarden
Wijbrand de Geeststraat

Leeuwarden • Wijbrand de Geeststraat 1 t/m 31 • Zomer 2006

Foto's Leeuwarden
Pieterseliestraat

Leeuwarden • Pieterseliestraat 1 t/m 23 • Het huis (met gelakte deur) waar mijn grootouders woonden van ca 1958 tot ca 1966. Het was toen een bouwval waar we geruime tijd met 10 personen woonden, zonder WC (Ton achter het huis) en met een open keuken. In de winter sneeuwde het er binnen. Brommers en fietsen moesten in de gang staan waar we door de vloer zakten. Nu prachtig opgeknapt tot mijn grote verrassing. Het lichte pand ernaast was toen een opslaghok van een bakker. • Zomer 2007

Foto's Leeuwarden
Pieterseliestraat

Leeuwarden • Pieterseliestraat 2 t/m 32 • Vroeger de sigarenwinkel van mijn opa, vader en ooms • Zomer 2006

Foto's Leeuwarden
Emmakade

Leeuwarden • Emmakade 149 t/m 235 • Scheepje anno 1893 • Winter 2007

Foto's Leeuwarden
Emmakade

Leeuwarden • Emmakade 149 t/m 235 • Verhoogd boezemwater. Normaal ligt de loopplank naar beneden. • Winter 2007

Foto's Leeuwarden
De Gronzen

Leeuwarden • De Gronzen 2 t/m 50 • gronzen 50 • Winter 2006

Home Foto's van Nederland / luchtfoto's van Nederland Voeg foto / luchtfoto toe

  Friesland > Leeuwarden > Asterstraat

Satellietfoto van Asterstraat te Leeuwarden

Let op: Satellietfoto of kaart kan afwijken!

Eigen luchtfoto's / foto's van Asterstraat

Heb je nog een foto van Asterstraat in Leeuwarden?

Ja, voeg deze hieronder dan toe als je wilt
Nee, dan nu nog even eentje maken met je digitale camera!

Veel mensen bezoeken deze website dus wanneer je een foto toevoegt van deze straat
kan iedereen daarvan genieten, uiteraard kunt u uw naam hieronder vermelden mocht u dat willen!

Voeg een foto van Asterstraat toe
In dit scherm kun je luchtfoto's / foto's van Asterstraat toevoegen.
Het liefst van de hele straat, maar een huis of monument toevoegen kan natuurlijk ook.

Wijk

Voeg een bericht over Asterstraat toe
Woon je op de Asterstraat te Leeuwarden of heb je met deze straat iets gemeen, laat hieronder dan je bericht achter:

Dit gedeelte is gesloten omdat er veel misbruik van gemaakt werd.