Nederland in Beeld

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland

Foto's Vlissingen
Kleiweg

Vlissingen • Kleiweg 1 t/m 17 • Gezien vanaf de Weyevlietweg. Foto genomen op 21-07-2011 • Zomer 2011

Foto's Vlissingen
Kogelparkstraat

Vlissingen • Kogelparkstraat 1 t/m 13 • Gezien vanaf de Simon Stevinstraat. Foto genomen op 21-07-2011 • Zomer 2011

Foto's Vlissingen
Kogelparkstraat

Foto's Vlissingen
Koningsweg

Vlissingen • Koningsweg 1 t/m 51 • Gezien vanaf de Commandoweg. Foto genomen op 21-07-2011 • Zomer 2011

Foto's Vlissingen
Koningsweg

Vlissingen • Koningsweg 1 t/m 51 • Gezien vanaf de Nieuwe Vlissingseweg. Foto genomen op 21-07-2011 • Zomer 2011

Foto's Vlissingen
Koningsweg

Vlissingen • Koningsweg 1 t/m 51 • Voormalige timmer werkplaats van de voormalige Scheepswerf De Schelde. Dit is opgeknapt en wordt omgebouwd tot de nieuwe omroepgebouw van de Zeeuwse Regionale zendert Omroep Zeeland die nu nog in Oost-Souburg is gevestigd. Foto genomen op 21-07-2011 • Zomer 2011

Home Foto's van Nederland / luchtfoto's van Nederland Voeg foto / luchtfoto toe

  Zeeland > Vlissingen > Asterlaan

Satellietfoto van Asterlaan te Vlissingen

Let op: Satellietfoto of kaart kan afwijken!

Eigen luchtfoto's / foto's van Asterlaan

Heb je nog een foto van Asterlaan in Vlissingen?

Ja, voeg deze hieronder dan toe als je wilt
Nee, dan nu nog even eentje maken met je digitale camera!

Veel mensen bezoeken deze website dus wanneer je een foto toevoegt van deze straat
kan iedereen daarvan genieten, uiteraard kunt u uw naam hieronder vermelden mocht u dat willen!

Voeg een foto van Asterlaan toe
In dit scherm kun je luchtfoto's / foto's van Asterlaan toevoegen.
Het liefst van de hele straat, maar een huis of monument toevoegen kan natuurlijk ook.

Wijk

Voeg een bericht over Asterlaan toe
Woon je op de Asterlaan te Vlissingen of heb je met deze straat iets gemeen, laat hieronder dan je bericht achter:

Dit gedeelte is gesloten omdat er veel misbruik van gemaakt werd.